fbpx

Om oss

Fangstr er en merkevare i Dualog-familien og et resultat av årelang innovasjon og forretningsutvikling innen fangstrapportering og kommunikasjon langt til havs.

Selskapet har siden 2006 vært den ledende leverandøren av fangstdagbok til den norske fiskeflåten. Vi lever av å forenkle hverdagen på havet og skape verdi for de som tar imot fangsten på land. Vi er bindeleddet mellom de som forvalter ressursene i havet, og de som lever av å høste og foredle de samme ressursene.  

Fangstr holder til i fiskerihovedstaden Tromsø hvor vi deler kontorlokaler med vårt internasjonale morselskap, Dualog. Sammen bygger vi tjenester som skal sikre at næringer til havs skal være rustet til å møte morgendagens utfordringer.

Enn så lenge er merkevaren Fangstr forbeholdt det norske markedet, men vi er stadig på utkikk etter nye muligheter. Å bruke teknologi for å dokumentere bærekraftig fiskeri, tror vi på sikt blir et viktig konkurransefortrinn og ikke minst nødvendig for alle som produserer sjømat. 

– – –

Vi har tidligere vært kjent under navnet Dualog Fisknett med tjenestene eFangst, eCatch og GoFish. Vi jobber nå for å konsolidere våre tjenester inn under ett felles navn, Fangstr.  

Les mer om Dualog

Kontakt oss

Lurer du på noe, kontakt en av oss i Fangstr eller send oss en epost på hei@fangstr.no eller ring vårt sentralbord hos Dualog på 77621900. 

For support, send oss mail på support@fangstr.no eller ring 902 84 000. 

Ole Kristian Valvåg

CEO

ole.valvag@dualog.com

Cosmin Craciun

Software Developer

cosmin.craciun@fangstr.no

Lucas Bandin Arcida

Software Developer

lucas@fangstr.no

Jeanette Veibakken

Commercial Manager

jeanette.veibakken@fangstr.no

Reidun Klykken Lie

Sales Manager

reidun@fangstr.no

Vebjørn Haugland

Software Developer

vebjorn.haugland@fangstr.no

Gunhild Griff With

Product Manager

gunhild.with@fangstr.no

Ståle Jensen

Support Manager

stale.jensen@fangstr.no

Erwin Ried

Software Developer

erwin@innovationgarage.no

Nikolai Aspen

Head of sales

nikolai.aspen@fangstr.no

Torgrim S. Bakke

Key Account Manager

torgrim@fangstr.no

Oddmar Aasheim

Sales Manager

oddmar.aasheim@fangstr.no

Support

support@fangstr.no

Send oss en epost
Vi svarer deg så raskt vi kan

902 84 000

Hverdager: 08-16
Vaktelefon utenom åpningstid på samme nummer

Jobb i Fangstr

Vi er alltid på utkikk etter driftige personer som kan være med å løfte oss. 

Er du utvikler, selger, markedsfører eller har en genuin interesse for fiskeri, teknologi og det å drive forretning, hører vi gjerne fra deg. 

Send noen ord om deg selv og hva du kan bidra med til jeanette@fangstr.no så tar vi kontakt. 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Fangstdagbok og fiskerisporing kommer på markedet i 2021. Vi holder deg oppdatert. 

Takk for din bestilling.

Du vil få en bekreftelse på din bestilling på mail. 

Vi kontakter deg i løpet av 24 timer for å avtale installasjon.