fbpx

Våre forhandlere

Her finner du en oversikt over våre forhandlere. Savner du noen i ditt område, send oss en mail på hei@fangstr.no. 

Troms og Finnmark

Haugsnes Elektro AS

Helge Skattør 

Telefon: 789 85 750

Epost: helge@haugsnes-elektro.no

Nettside

Område:
Berlevåg, Båtsfjord, Tana og Vardø

Metek

Espen Eriksen

Telefon: 901 59 959

Epost: espen.eriksen@metek.no

Nettside

Område:
Gamvik, Kjøllefjord, Lebesby, Meham og Skjånes

O.M. Rønning

Torbein Rønning 

Telefon: 784 11 785

Epost: post@omronning.no

Nettside

Område:
Vest Finnmark og Troms

Imes

Elektronikkavd.

Telefon: 776 64 600

Epost: imes@imes.no

Nettside 

Område:
Troms og Finnmark

JM Hansen

Maritim avdeling

Telefon: 959 39 962

Epost: maritim@jmhansen.no

Nettside

Område:
Troms og Finnmark, Narvik 

Kvistad Elektronikk

Kenneth Pettersen 

Telefon: 778 50 000

Epost: firmapost@kvistad.no

Nettside

Område:
Tromsø, Finnsnes, Hammerfest

Ringjord Elektro

Jostein Pettersen 

Telefon: 776 66 100/900 11 058

Epost: post@ringjord.no

jostein@ringjord.no

Nettside

Område:
Troms og Finnmark

Harstad Elektro

Bjørn Roald Johansen 

Telefon: 770 40 020

Epost: bjorn@harstad-elektro.no

Nettside

Område:
Troms og Nordland

Nautik Elektronikk

Karlo Sørås

Telefon: 917 16 662

Epost: post@nautik.no

Område:
Troms

Varanger skipselektronikk

Jan Ivar Hågensen

Telefon: 971 51 539

Epost: va-skips@online.no

Område:
Varanger

Maritek

Nils Steinar Brynjulfsen

Telefon: 784 72 311

Epost: maritek@maritek.no

Område:
Honningsvåg, Havøysund

Mellatronikk

Oddbjørn Mella

Telefon: 405 41 542

Epost: post@mellatronikk.no

Område:
Alta, Vest Finnmark, Nord Troms

Barents elektronikk AS

Sten-Harlad Roseneng

Telefon: 481 88 852

Epost: Sten@barentselektronikk.no

Område:
Troms

Nordland & Trøndelag

Johnsen & Co Teknikk

Svein Johnsen

Telefon: 992 24 147

Epost: svein@joco.as

Område: Vesterålen

Larsen Elcom

Oddmund Larsen

Telefon: 992 24 147

Epost: post@larsenelcom.no

Nettside. 

Område: Nordland og Troms

Maritime Andenes

Kyrre Henriksen

Telefon: 400 95 620

Epost: postmaster@elky.no

Område: Andøy og omeng ink. Kvæfjord 

Sortland Skipselektronikk

Leif Helge Pedersen

Telefon: 761 26 090/971 02 355

Epost: post@skipselektronikk.com

Nettside.

Område: Lofoten og Vesterålen

Hibotech

Hans Inge Normann

Telefon: 476 85 833

Epost: post@hibotech.no

Facebookside

Område: Lofoten

Elektro Bodø

Kenneth Antonsen

Telefon: 755 03 700/950 52 860

Epost: maritim@elektro.no

Nettside

Område:
Bodø området (Mo i Rana til Drag og Kjøpsvik)

TT Maritime

Trond Rune Ankjell

Telefon: 900 97 089

Epost: post@ttmaritim.no

Nettside

Område:
Bodø

Myre Elektronikk

Jan Hugo 

Telefon: 906 01 684

Epost: myre.elektronikk@gmail.com

Område:
Vesterålen

Navy Sandnessjøen

Gunnar

Telefon: 750 40 218

Epost: post@arnebjornvold.no

Nettside 

Område:
Sandnessjøen

Navy Rørvik

Lars Halvar Olsen 

Telefon: 743 9 1 000

Epost: lars@navy.no

Nettside 

Område:
Trøndelag og Nordland

Argon Elektro

Bent-Helge Grønnslett

Telefon: 906 43 091

Epost:

bent-helge.gronnslett@argon.no

Område:
Trondheim

Multi Elektro

Trond Leonhardsen

Telefon: 760 93 800

Epost:Trond@multi.elektro.no

Nettside

Område:
Lofoten

Lofoten Elektro

Øystein Mareliussen

Telefon: 947 83 658

Epost: 

Oystein.mareliussen@lofotenelektro.

no

Nettside

Område:
Lofoten

Brækknes elektro

Tor-Arne Pettersen

Telefon: 760 88 126

Epost: post@brel.no

Nettside

 

Område:
Lofoten

Møre og Romsdal, Vestland

Elmarin AS

Jan Ove Knudsen

Telefon: 715 66 715

Epost: mail@elmarin.no

Nettside

Område:
Kristiansund

Marin Elektronikk

Svein Vatnehol

Telefon: 902 38 868

Epost: svein@marinelektronikk.no

Nettside

Område:
Møre

Ocean Electronics

Kåre Eide

Telefon: 476 78 183

Epost: kare@oceanelectronics.no

Nettside

Område:
Florø og Måløy

Proton Elektro

Trond Vikene

Telefon: 916 10 415

Epost: trond@proton-elektro.no

Nettside

Område:
Fosnavåg

Moltech

 

Telefon: 701 02 880

Epost: office@moltech.no

Område:
Møre

Florvaag Elektronikk

 

Telefon: 481 16 238

Epost: florvaag@florvaag.no

Område:
Møre

Rogaland

Vico

Thore Østensen

Telefon: 528 46 600

Epost: vico@vico.no

Nettside

Område:
Stavanger til Bergen

Egeland

Bjarte Egeland

Telefon: 480 80 814

Epost: mail@egeland.com

Område:
Stavanger til Ålesund

Agder

Søgne Elektriske

Jan Martin Johannessen

Telefon: 380 53 030

Epost: post@sogneelektriske.no

Nettside

Område:
Agder

Got Cview

Jan Tommy Dalen

Telefon: 482 41 461

Epost:  

Jan.tommy.dalen@gotnorway.com

Område:
Agder

Vestfold

Serco

Thomas Scott Guttormsen

Telefon: 815 56 920

Epost: thomas@serco.no

Nettside

Område:
Vestfold

Viken

Sandvik Ship Electronics

Thorstein Sandvik

Telefon: 941 31 004

Epost: Sandvik@ship-electronics.no

Område:
Viken, Vestfold

Forhåndsbestill.

Du kan allerede nå bestille Fangstr slik at du er klar når regelverket trer i kraft. 

Ønsker du å bli forhandler?

Kontakt oss for mer informasjon om Fangstr VMS på 776 21 900 eller fyll ut skjemaet under.